sobota 15. října 2016

Co máš teď na sobě ?

Tu větu znám zejména z filmů, kde je demonstrován sex po telefonu za prachy, nebo když mají osoby sobě blízké k sobě dočasně zeměpisně daleko. Upřímně - moc tomu nerozumím, kdykoliv jsem měla ke svému milovanému zeměpisně daleko, bylo mi fuk, co má na sobě, vzrušilo mě samotné zazvonění telefonu, když mi zavolal (jasně, měla jsem na něj nastavenou speciální melodii :) ), a poté jeho hlas. Jestli měl jeho hlas tepláky nebo smoking, mi bylo jedno. Nikdy mě nenapadlo zeptat se, co má na sobě, a kupodivu, ani jeho. Jak znám mužské pokolení, koukají každý obal rychle nebo pomalu (dle nátury) servat, a chápu, že je efektnější servat krajkové prádlo, než modrý tepláky s gumičkama ... i když, co já vím ... taková ohnutá baba v teplákách, nakládajíc uhlí do kamen , může být také vzrušuící, když je to ta milovaná osoba.
     Prozradím, že jsem kdysi vyslyšela přání mého milovaného, abych si příště na sebe vzala něco, co by na mně mohl rozervat ... he ... A já jsem přání splnila, a on to nakonec vzdal, že je to přeci jen škoda ... mno, spořivý inženýr ekonom :D
Takže všichni zůstali vcelku, dál nic nepovim.
     A to celý tu povídám jen proto, že jsem včera hovořila s kamarádkou Olinkou po telefonu o všem možným, a u toho tak na sebe koukám, jak jsem vymóděná, a říkám jí to do telefonu, že kdyby se mě zeptala "co máš na sobě ?", slyšela by: "Mám na sobě svoje starý letní bavlněný gatě, kterým jsem u kolen utrhla nohavice, tak z toho visej nítě, mám na sobě starý triko tvýho manžela, který jsi mi věnovala asi před 15 lety, přes to teplou košili svýho bývalýho chlapa, na nohou kytičkovaný ponožky (teplý jsou, no a co ???) a gumový pantofle s tečkama od barvy, jak jsem minulý týden malovala koupelnu." Prostě jsem chtěla ještě řemeslničit a pak to nějak usnulo, a už jsem se nepřevlíkla. Do postele tedy jo, to jo.
     Pokud z toho má něco plynout, tak to, že když s někým telefonujete, je asi lepší neptat se, co má ten na druhým konci "drátu" na sobě (je, doufám, jasný, že teď nemám na mysli hovory obchodní), protože, pokud hovor není domluven předem s tím, že bude erotika a oba se na to připravíte, nečekejte, že vám váš partner v hovoru řekne něco extra vzrušivého ..  anebo počítejte s tím, že vám lže, toť tak .. ostatně lež se dnes považuje a standard, tak třeba vám to vyhovuje ... mně ne.